Rzuty domów

Państwa domy zostały zaprojektowane przez najlepszego architekta. Na podstawie ponad 10-letnich doświadczeń przy budowie domów jednorodzinnych udało nam się optymalnie zaprojektować wnętrza uwzględniając powierzchnię, oświetlenie i przyszłe funkcje wnętrz, z dbałością o każdy szczegół.

Parter

wizualizacje_13Dzięki zastosowaniu w całym fundamencie ogrzewania podłogowego uzyskaliśmy dodatkową przestrzeń na swobodą aranżację parteru-brak grzejników wiszących. Przestronny i doskonale doświetlony salon o powierzchni ponad 30 m2 można połączyć z jadalnią, w której znajdzie się miejsce na duży stół dla sześciu osób. Niekwestionowanym atutem jest kominek, który będzie uprzyjemniać długie, zimowe wieczory.

Kuchnia została zaprojektowana blisko wejścia aby ułatwić komunikację z miejsc postojowych znajdujących się przed domem. Jej umiejscowienie pozwala na swobodne otwarcie kuchni na część wypoczynkową lub jej całkowite zamknięcie.

Dwuskrzydłowe okno kuchenne pod którym zaprojektowano miejsce na zlew umożliwia spoglądnie na okolice podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Przy wejściu znajduje się toaleta dla gości a dalej pod schodami wygospodarowaliśmy pomieszczenie gospodarcze na okrycie wierzchnie, obuwie i inne przedmioty użytku domowego.

Na parterze znajdują się:

  • przestronny, jasny salon, któremu charakter nadaje kominek, posiada on przeszklony wykusz z wyjściem na własny ogród. Salon połączony jest z otwartą kuchnią (opcjonalnie można je przedzielić ścianą);
  • naturalnie oświetlona łazienka – z oknem;
  • pomieszczenie gospodarcze pod schodami z miejscem na okrycie wierzchnie i obuwie;

Piętro

wizualizacje_25Zaraz po wejściu na piętro przy schodach znajduję się pomieszczenie gospodarcze z miejscem na pralkę, zainstalowanym piecem gazowym marki Vaillant oraz rekuperatorem-mechaniczną wentylacją domu z odzysku ciepła – to właśnie ona zapewnia znakomitą cyrkulację powietrza w domu, jednocześnie oszczędzając energię. Zaraz obok znajdziemy dwa ustawne pokoje z dużymi oknami, każdy o powierzchni ponad 10m2, w których z powodzeniem wygospodarują Państwo sypialnię, pokój dziecięcy, gabinet czy pokój gościnny. Ostatnim ważnym pomieszczeniem jest przestronna łazienka, doświetlona oknem, z miejscem na wannę, miskę ustępową i umywalkę (jedną lub dwie), a dodatkowo w standardzie, w pomieszczeniu instalowane jest ogrzewanie podłogowe.

Wariant dodatkowy: poddasze

wizualizacje_8Ostatnim poziomem jest poddasze, gdzie na prawie 22 m2 powierzchni użytkowej może znaleźć miejsce przestronna sypialnia z garderobą lub dwa dodatkowe pokoje. Dzięki zastosowanym materiałom i systemom nie musimy się obawiać duchoty latem i chłodu zimą – temperatura w całym domu będzie stała, a powietrze świeże. Uwagę zwraca po raz kolejny doświetlenie, za nie odpowiedzialne jest wysokiej klasy okno dachowe Fakro o wymiarach 114×140 cm!