Rzuty domów

Państwa domy zostały zaprojektowane przez najlepszego architekta. Na podstawie blisko 20-letnich doświadczeń przy budowie domów jednorodzinnych udało nam się optymalnie zaprojektować wnętrza uwzględniając powierzchnię, oświetlenie i przyszłe funkcje wnętrz, z dbałością o każdy szczegół.

Parter

Dzięki zastosowaniu w całym fundamencie ogrzewania podłogowego uzyskaliśmy dodatkową przestrzeń na swobodą aranżację parteru-brak grzejników wiszących. Przestronny i doskonale doświetlony salon o powierzchni ponad 31 m2 można połączyć z jadalnią, w której znajdzie się miejsce na duży stół dla więcej niż sześciu osób. Niekwestionowanym atutem jest kominek, który będzie uprzyjemniać długie, zimowe wieczory.
Przestrzeń parteru w fazie projektu miała dla nas największe znaczenie w kwestii przestronności oraz funkcjonalności wykorzystania części dziennej. Postawiliśmy na przestronny salon i kuchnię z miejscem m.in. na wyspę kuchenną, duży stół w jadalni, miejsce na TV lub projektor, miejsce na ogromny narożnik przy kominku.

Metraż parteru:

  • przestronny salon 31m2 z miejscem na kominek i ogromnym oknem tarasowym na ogród
  • dobrze doświetlona kuchnia 7m2 (istnieje możliwość zamknięcia kuchni)
  • garderoba 2 m2 (spiżarnia)
  • toaleta 2 m2 z możliwością powiększenia i wstawienia kabiny prysznicowej;
  • przedpokój 1,7 m2

 

Na piętrze:

zaprojektowano przestronną łazienkę doświetloną oknem, z miejscem na wannę bez rezygnacji z kabiny prysznicowej, miskę ustępową, bidet i dwie umywalki.
W sąsiedztwie łazienki, znajduje się pralnia która wprowadza porządek w łazience. Pozostałe pomieszczenia na piętrze stanowią dwie ustawne sypialnie (11 m2 i 15m2).

Metraż piętra:

  • sypialnia 11m2
  • sypialnia w bliskim sąsiedztwie łazienki 15 m2
  • pralnia 1,6 m2,
  • przestronna łazienka 7 m2 (miejsce na dwie umywalki, prysznic, wanna, WC oraz bidet) z ogrzewaniem podłogowym,

rzut_1

Wariant dodatkowy: poddasze

Ostatnim poziomem jest poddasze, gdzie na blisko 24 m2 powierzchni użytkowej może znaleźć miejsce przestronna sypialnia z garderobą, sypialnia z garderobą i łazienką lub dwa pokoje. Dzięki zastosowanym materiałom i systemom nie musimy się obawiać duchoty latem i chłodu zimą – temperatura w całym domu będzie stała, a powietrze świeże. Uwagę zwraca po raz kolejny doświetlenie, za nie odpowiedzialne jest wysokiej klasy trzyszybowe okno dachowe Fakro o wymiarach 114×140 cm!